اطلاعیه شماره ده

 

موضوع: برنامه های جانبی در حاشیه

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

تاریخ انتشار: دوشنبه  11 مرداد ماه 1400

 

به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان محترم بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران می­رساند، در راستای افزایش کیفیت نمایشگاه و بهره مندی از فرصت مغتنمی که نمایشگاه در اختیار می گذارد و به منظور افزایش ثمرات اقتصادی، تجاری و آموزشی، اتاق تعاون ایران به عنوان برگزارکننده این نمایشگاه در نظر دارد برنامه های جانبی مختلفی را برای مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی فراهم آورد لذا بر اساس برنامه ریزی های انجام شده برنامه های زیر همزمان با روزهای برگزاری به شرح زیر به اجرا در خواهند آمد.

1. دعوت از مقامات برای مراسم افتتاحیه و اختتامیه

2. برگزاری فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

3. بازدید هیآت تجاری، نشست های B2B و مذاکره با تجار خارجی

4. کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی

 

1.  دعوت از مقامات برای مراسم افتتاحیه و اختتامیه

حضور مقامات دولتی و مجلس در بازدید از نمایشگاه اولاً موجب خواهد شد مقامات با آخرین دستاوردهای حوزه صنعت ساختمان آشنا شده و در راستای جهش تولید و تولید ملی مذاکرات و قراردادهای دولتی فی مابین سازمان ها و مشارکت کنندگان منعقد گردد و ثانیاً امکان تعامل میان شرکت کنندگان و مسئولین عالی رتبه را فراهم خواهد آورد.

2. برگزاری فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

سومین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان با مشارکت دفاتر حرفه ای معماران برتر کشور، تامین کنندگان مصالح ساختمانی، سرمایه گذاران، معماران جوان ، شرکت های سازنده و .... در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان برگزار خواهد شد.

اتاق تعاون ایران با همکاری انجمن کارفرمایی طراحی و معماری با طراحی رویدادی متفاوت، نسبت به معرفی توانمندی ‌های جامعه معماران و ایجاد ارتباط موثر بین معماران و صاحبان پروژه، معرفی معماران به سرمایه گذاران و ارتقای مهارت‌ های‌ کسب ‌و کار معماران را از طریق برگزاری فستیوال اقدام نموده است. این فستیوال فرصتی برای نمایش برترین آثار جانبی یک معمار، پروژه های شاخص و همچنین فرصت شناسایی معماران صاحب ایده خواهد بود. این فستیوال در طی 4 روز برگزاری نمایشگاه در سالن 35 برگزار خواهد شد. با توجه به حضور دانشگاه های معتبر همچون دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه هنر، دانشگاه هنر و معماری پارس و دانشگاه الزهرا در این رویداد، فرصت مناسبی برای بازدید دانشجویان در رشته های مرتبط با حوزه ساختمان فراهم خواهد آمد.

3.  بازدید هیآت تجاری، نشست های B2B و مذاکره با تجار خارجی

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران در راستای برگزاری این دوره از نمایشگاه با رویکرد صادرات و تحقق شعار امسال مبنی بر تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، اقدام به پذیرش هیآت تجاری خارجی و برگزاری نشست های B2B با همکاری شرکت "توسعه آینده بازار نوآوری ایرانیان" نموده است. در این خصوص تسهیلاتی به شرح ذیل برای تجار مذکور در نظر گرفته شده است:

·        4 شب اقامت در هتل 5 ستاره به همراه صبحانه

·        صرف ناهار در نمایشگاه

·        ترانسفر فرودگاهی(رفت و برگشت)

·        ترانسفر نمایشگاهی(رفت و برگشت)

·        مترجم، سرپرست، عکاس

بدین منظور مشارکت کنندگان برای استفاده از تسهیلات فوق برای نمایندگان و میهمانان خارجی خود می توانند با شماره 09353735100 (آقای محمدی) تماس حاصل کنند. اطلاعات تکمیلی در خصوص زمان برگزاری جلسات و شرایط حضور متعاقباً اعلام خواهد شد.

4.  کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی

مرکز آموزش اتاق تعاون ایران در نظر دارد همچون سال های گذشته با استفاده از پتانسیل و ظرفیت شرکت های علاقه مند و فعال در حوزه آموزش، کارگاه های تخصصی با موضوع معرفی بازارهای کشورهای منطقه (افغانستان، هند و عراق) را در قالب وبینار برگزار نماید. اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نام و زمان برگزاری متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران