اطلاعیه شماره نه

 

موضوع: مهلت و نحوه اخذ مجوز غرفه سازی

تاریخ انتشار: پنجشنبه  07 مرداد ماه 1400

 

متقاضیان محترم بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، به اطلاع می رساند با توجه به تغییرات در روندها و قوانین غرفه سازی در سال 1400، طی کردن مراحل زیر به منظور دریافت مجوز غرفه سازی الزامی است.

بار دیگر همانطور که در اطلاعیه قبلی آمده است تأکید می شود، اخذ مجوز غرفه سازی فقط برای متقاضیانی الزامی است که غرفه آن ها به صورت خودساز/بدون تجهیزات است و سایر متقاضیان باید منتظر اطلاعیه های بعدی در خصوص زمان تحویل غرفه های پیش ساخته/باتجهیزات بمانند.

الزامات

1- قبل از هر چیز متقاضیان باید از قبل نسبت به انتخاب پیمانکار غرفه سازی مورد تأیید شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران اقدام نموده باشند. در لینک زیر می توانید فهرست و اطلاعات شرکت های غرفه ساز مورد تأیید را دریافت نمایید.

فهرست غرفه سازان دارای گرید و مورد تأیید

2- در صورتی که متقاضی نسبت به تسویه حساب اقدام نکرده باشد، ستاد برگزاری مجوز غرفه سازی را صادر نخواهد کرد. پرداخت پیش فاکتور و سپرده غرفه سازی و نیز ارائه چک ضمانت ارزی-ریالی (در صورتی که در پیش فاکتور آمده باشد) از الزاماتی است که قبل از صدور مجوز باید توسط متقاضی مد نظر قرار گیرد.

3- مهلت انجام مراحل اخذ مجوز غرفه سازی از روز شنبه مورخ 9 مرداد ماه 1400 تا روز شنبه مورخ 16 مرداد 1400 خواهد بود. در صورتی که متقاضی در مهلت مقرر اقدام به اخذ مجوز ننماید، به ازاء هر روز تأخیر جریمه خواهد شد و در صورتی که بنا به تشخیص ستاد برگزاری فرصت کافی برای دریافت مجوز و ساخت غرفه را نداشته باشد ضمن اخذ جریمه، اجازه ساخت به متقاضی داده نخواهد شد و غرفه به صورت پیش ساخته ارائه می شود که در این صورت متقاضی باید نسبت به پرداخت هزینه ساخت غرفه پیش ساخته اقدام نماید.

4- در صورتی که غرفه به صورت دو طبقه باشد، حداقل متراژ طبقه ی دوم 12 مترمربع و حداکثر 40 درصد مساحت کف غرفه است. همچنین هزینه هر مترمربع طبقه ی دوم به طور کامل اخذ خواهد شد.

مراحل اخذ مجوز

مرحله اول - دریافت پیامک حاوی نام کاربری و رمز عبور

یک پیامک حاوی نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد. در این پیامک لینک ورود به سامانه یکپارچه مدیریت ساخت غرفه درج شده است که از طریق این لینک می توانید به صحفه "ورود به پنل" دسترسی پیدا کنید (سامانه یکپارچه مدیریت ساخت غرفه) و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود به سامانه اشاره شده وارد شوید.

در صورتی که پیامک را دریافت نکردید با ستاد برگزاری تماس حاصل فرمایید.

مرحله دوم انتخاب پیمانکار غرفه ساز

پس از اولین ورود به پنل مذکور روی ذخیره کلیک نموده و سپس روی انتخاب غرفه ساز کلیک کرده و پیمانکار غرفه ساز مد نظر خود را انتخاب نمایید.

در صورتی که دکمه انتخاب غرفه ساز را در پنل مشاهده نمی کنید ممکن است به هر دلیلی (مثلا عدم تسویه حساب)، جانمایی شما توسط ستاد برگزاری ثبت نشده باشد. در این صورت باید با ستاد برگزاری تماس حاصل نمایید.

مرحله سوم بارگذاری مدارک و اسناد مورد نیاز توسط غرفه ساز

پس از انتخاب غرفه ساز توسط متقاضی، متقاضی باید موضوع را به غرفه ساز اطلاع دهد تا غرفه ساز مدارک و اطلاعات مورد نیاز را در سامانه قرار دهد.

مرحله چهارم بررسی مدارک و اطلاعات قرار داده شده توسط ناظرین فنی

پس از ارائه مدارک توسط غرفه ساز در سامانه مذکور، ناظرین فنی آن ها را بررسی کرده و در صورتی که نقصی در مدارک نباشد مدارک را برای تأیید نهایی به ستاد برگزاری ارسال خواهند نمود در غیر اینصورت پیمانکار غرفه ساز باید نسبت به رفع نقص اقدام نماید. (لیست ناظرین فنی، شماره های تماس و سالن/فضای تحت نظارت آن ها در انتهای این اطلاعیه آمده است)

مرحله پنجم اخذ مجوز غرفه سازی

در صورتی که مدارک غرفه سازی مورد تأیید ناظر فنی قرار بگیرد و متقاضی نسبت به تسویه حساب خود اقدام نموده باشد، ستاد برگزاری مجوز غرفه سازی را در سامانه صادر خواهد کرد. این مجوز به صورت خودکار در اختیار مسئولین سالن قرار خواهد گرفت.

 

بازگشایی سالن ها و شروع فرایند ساخت و ساز غرفه ها

به طور معمول چهار روز قبل از افتتاح نمایشگاه سالن های نمایشگاه برای شروع فرایند ساخت و ساز در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. جزئیات (ساعات فعالیت، نحوه دریافت محل غرفه و ...) در زمان مناسب از طریق اطلاعیه های بعدی به متقاضیان اعلام خواهد شد.

 

لیست ناظرین فنی، شماره های تماس و سالن های تحت نظارت

در صورتی که نیاز به صحبت با ناظرین فنی را داشتید، متناسب با سالن/فضای غرفه خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

ردیف

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

فضاهای تحت پوشش

1

امیر ارفاقی

0912 179 3927

38-35-38آ-38ب-فضای باز

2

حمید رضا صحت

0912 463 3307

5-6-7-8-9-10-11-27

3

محمد حسین گلبند

0912 357 3645

31A-31B-44A-44B-40-41

 

امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران